Delikatna Historia Erotyczna

Delikatna Historia Erotyczna

Moja delikatna Historia Erotyczna!
Rozpłynęłam się pisząc ją idealna dla kobiet!

Między moimi nogami jest coś bardzo twardego, ale wszędzie indziej moje palce znajdują miękkość. Delikatna ręka kołysze moją głowę, gdy nasze usta i biodra się spotykają. Pachnie jak łagodny dzień na plaży, ale jego skóra ma wrażenie, jakby leżał na słońcu. Palce drugiej ręki odnajdują moje gołe piersi i szczypią moje sutki, powodując, że łamię nasz pocałunek, gdy ostro wdycham i wydycham długi jęk. Moje własne palce szybko znajdują obszar powyżej, gdzie jego twardość spotyka się z moją miękkością i zaczynają szaleńczo się ocierać.

Cienkich brązowych włosów wykładziny jego grube uda, plecy, klatka piersiowa i ramiona. Moja wolna ręka trzyma go blisko mnie i pracuje w górę i w dół przez fuzz. Puzzle jego szyję za uchem, gdzie skóra jest jak u noworodka. Moje powieki są ciężkie ze złym samopoczuciem żądzy, ale potrafię wydobyć te same delikatne brązowe włosy z jego klatki piersiowej i ramion, które wyściełają płatki uszu. Skuwam się na zwisające płatki karmelu, które stają się zaczerwienione jak dojrzałe brzoskwinie, które jeszcze nie zostały zebrane. Czuję, że staję się coraz bardziej ulizany. Moje usta wyczuwają trzepotanie jego serca, wypełniające pustą przestrzeń między jego szyją a kością obojczyka. Trzepotanie rośnie aż do momentu, w którym bardziej przypomina nasze jamy klatki piersiowej trzymają dwie połówki tej samej grzmiącej burzy.

Ugryź mnie, a ja tak. Nagle uderza piorun, a my oboje usztywniamy się jak zszokowani. Gdy tylko usztywniliśmy, kulejemy. Zamykam oczy i czuję, że pływam zarówno w niebiesko-zielonych prześcieradłach, jak i na fali przyjemności, która emanuje z pępka. To, co było twarde, staje się miękkie jak reszta z nas. Jego oddech to tylko tryskający gwizdek w moim uchu, jak pociąg na horyzoncie żegnający się.

źródło https://www.reddit.com/r/eroticstoriesxxx/comments/hb5gun/softness/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top