Prawdziwa historia erotyczna o tym, że moja żona po raz pierwszy miała orgazm podczas uprawiania seksu z kimś innym

Historia Erotyczna żony

Wszystko zaczęło się po kilku drinkach jednego wieczoru. Zapytałem moją żonę o pierwszy raz, kiedy miała orgazm podczas seksu z kimś. Powiedziała mi tylko kilka szczegółów, ale to było oczywiste, że coś przede mną ukrywa. Następnego dnia powiedziałem jej, jak bardzo mnie podnieciła i poprosiłem o więcej szczegółów. Zaczęła się rumienić i powiedziała mi, że nie może powiedzieć mi twarzą w twarz, ale napisze mi historię, opowiadając mi, co się stało. Poniżej znajduje się historia erotyczna , którą mi dała, a która nie ma powodu sądzić, że nie jest prawdziwa.

Jestem trochę zakłopotany, aby ci to powiedzieć, ponieważ stało się to podczas jednego nocnego postoju.
To było lato po moim drugim roku studiów na Uniwersytecie w Maryland. Odwiedzałem moją współlokatorkę z college’u, Lisę, w domu jej mamy w Falls Church Virginia. Wcześniej byłem tam wiele razy, ale ten weekend był inny, ponieważ mama Lisy wyjechała z miasta i mieliśmy dom dla siebie.

Jak wiele weekendów wcześniej, zdecydowaliśmy się na taniec w Georgetown. Najpierw poszliśmy do jednego z naszych ulubionych barów, ale było tam bardzo tłoczno i pełno Marines, którzy już mieli za dużo do picia. Wyszliśmy i poszliśmy na drugą stronę ulicy do miejsca, które miało bardziej “yuppie” atmosferę.

Kiedy już osiedliśmy w barze z naszym drugim drinkiem tamtej nocy, podeszło do nas kilku naprawdę uroczych facetów. Nazywali się Paul i Mark, przyjaźnili się od czasu studiów, ale właśnie ukończyli studia rok wcześniej. Lisa i ja wpadliśmy w rutynę, w której udawaliśmy, że jesteśmy starsi i mądrzejsi niż byliśmy. Udawaliśmy, że jesteśmy prawnikami, którzy pracowali w centrum miasta i mieszkali razem w Falls Church. Flirtowaliśmy i flirtowaliśmy i cieszyliśmy się z chemii, którą dzieliliśmy się z Paulem i Markiem. Kupili nam jeszcze kilka drinków, rozmawialiśmy i tańczyliśmy. Paul bardzo mnie pociągał i wydawało mi się, że znamy się całe życie. Trzymał mnie blisko, kiedy tańczyliśmy, moje serce biegało, a kiedy mnie pocałował, poczułam, że chcę być przez niego całkowicie pochłonięta. Naprawdę czułam, że nie mogłam zbliżyć się do niego wystarczająco blisko.

Po kilku godzinach, bar stawał się coraz bardziej zatłoczony i trudno było poruszać się po parkiecie. Dawno już straciliśmy miejsca przy barze, więc postanowiliśmy, że wyjdziemy i zaczerpniemy trochę świeżego powietrza. Było jeszcze na tyle wcześnie, że sklep monopolowy na końcu bloku był jeszcze otwarty. Mark zasugerował, byśmy weszli do środka i wzięli kilka chłodziarek do wina do wypicia przy pomocy wody. Powiedzieli, że wiedzą o wspaniałym miejscu, ale to było kilka mil stąd, więc będziemy musieli tam pojechać. Zgodziliśmy się, a oni poszli do sklepu i kupili drinki. Lisa i ja zdecydowaliśmy, że pojedziemy do domu po powrocie, więc powiedzieliśmy, że pojedziemy za nimi naszym samochodem. Dorastałem na przedmieściach DC poza DC i miałem wrażenie, że znam tę okolicę całkiem dobrze, ale oni wylądowali w miejscu na Potomaku, o którym nigdy nie wiedziałem, że istnieje. Było to tuż przy drodze samolotów lądujących na Lotnisku Narodowym Reagan, więc wysiedliśmy i patrzyliśmy jak lądują samoloty podczas kolejnego drinka.

Na dworze było ciemno i mimo, że wraz z Paulem nie byliśmy zbyt daleko od Marka i Lisy, było tak, jakbyśmy byli w naszym własnym, małym świecie. Kiedy leżeliśmy obok siebie w trawie, czułem, że budynek ciepła między moimi nogami pchnął jego ciało na moje. Jego dłonie tak głodnie eksplorowały moje ciało, a jego pocałunki sprawiały, że czułam się, jakbym miała eksplodować. Kiedy jego język nie badał mojego, rozmawialiśmy i żartowaliśmy. Przyznałam się do tego, że nie miałam jeszcze nawet 20 lat i zdecydowanie nie byłam prawnikiem.

Nie pamiętam dokładnie jak to się stało i jestem pewna, że testował wody, ale zaczęliśmy rozmawiać o seksie. Jakoś wspomniałam, że nikt nigdy nie dał mi orgazmu podczas stosunku seksualnego. Paul był pewny siebie i to, co dziś nazwalibyśmy zawodnikiem, postrzegał jako wyzwanie i powiedział, że może to zmienić. Mimo że nie miałam zamiaru pozwolić, by sprawy zaszły tak daleko, kiedy sięgał po moje spodnie i je rozpinał, nie protestowałam. Kiedy zsunął ręce na dół i włożył we mnie palec, straciłem kontrolę i cieszyłem się każdą minutą, więc kiedy Lisa zasugerowała, żebyśmy wszyscy wrócili do jej domu, zgodziłem się.

Po raz kolejny Lisa i ja wskoczylismy do jednego samochodu, a chłopcy do drugiego, ale tym razem poszli za nami. Z Georgetown udaliśmy się przez most i na I66 w kierunku Falls Church. Jazda nie trwała długo, ale zacząłem się bardzo denerwować, wiedząc, co się stanie, gdy dotrzemy do domu mamy Lisy. Wszyscy byliśmy dość głodni od wszystkich tańców i zabaw na polu, więc usiedliśmy w kuchni i skończyliśmy resztę lodówek, podczas gdy my jedliśmy resztki makaronu i sera.

Niezręcznie było siedzieć w srogich kuchennych światłach, po tym jak większość naszego wspólnego czasu spędzonego do tej pory w ciemnym barze, a potem pod gwiazdami. Moja nieśmiałość ustąpiła, gdy Paweł zaczął całować moją szyję i szeptać mi do ucha, że może mi pomóc z moim “małym problemem”. Szeptał, że wiedział, gdzie i jak mnie dotknąć, aby uzyskać gwarantowany orgazm. Chichotałam i nie mogłam zaprzeczyć dreszczom, które czułam w kręgosłupie, gdy jego pocałunki wędrowały w dół.

Naprawdę potrzebowałem zimnego prysznica, ale zamiast tego zaprowadziłem Paula pod parujący, gorący prysznic. Wcierałam mydło w jego klatkę piersiową i między nogi, a on powoli zwracał mi pieszczoty. Po tym jak umył mi włosy i chwyciliśmy ręczniki, ledwo udało nam się wrócić do sypialni. Paul usiadł na brzegu łóżka i ściągnął mnie na kolana. Wcierał mnie między nogi, całując moją pierś, aż byłam tak opuchnięta i mokra, jak godzinę wcześniej. Jednym szybkim ruchem przerzucił mnie pod siebie i wepchnął we mnie. Gdy leżałam na plecach, rytmicznie pchał się coraz mocniej i szybciej z każdym ruchem. Nie minęło dużo czasu, kiedy poczułem, że rośnie we mnie ciśnienie i kiedy poczułem, że nie mogę go znieść, sięgnął w dół i pogłaskał mnie, podczas gdy on nadal się do mnie wprowadzał i wyprowadzał. Po prostu eksplodowałem, to było szybkie uwolnienie i coś, co czułem, że nadchodzi, ale nigdy nie skończyło się. Kiedy to uczucie zaczęło ustępować, jego oddech stał się cięższy, a ja czułem, że robi się we mnie coraz cięższy. Jeszcze tylko kilka sekund później zacząłem odczuwać jego puls, gdy uwolnił się we mnie. Nie trzeba dodawać, że Paul był bardzo zadowolony z siebie, ponieważ wiedział, że dotrzymał swojej obietnicy.

Paul wyszedł na minutę i wrócił ze szklanką wody, by się nią podzielić. Kiedy nasze pragnienia zostały ugaszone, znów zaczęliśmy się całować, a tym razem pociągnął mnie za sobą. Postawił się na moim otwarciu, a ja zaczęłam się na niego spuszczać. Tym razem poczułam, że jestem pod kontrolą, dopóki nie podniósł szybko bioder, wpychając się głęboko we mnie. Paul zaczął się obniżać, gdy powoli się podnosiłam. Kontynuowaliśmy to przez kilka minut, kiedy znowu zacząłem odczuwać to uczucie. Nasz oddech stał się cięższy, a ja zacząłem jęczeć. Tym razem zebraliśmy się szybciej i mocniej niż za pierwszym razem. Zwinąłem się z niego, gdy tracił wzwód i oboje załamaliśmy się w wyczerpaniu.

Gdy wschodziło słońce, obudziłam się do Pawła, popychając się na mnie. Tym razem on wszedł do mnie, gdy leżałem po mojej stronie. Poszliśmy powoli i cieszyliśmy się, że nasze ciała poruszają się jak jedno. Wydawało się, że idealnie do siebie pasujemy i nie spieszyło nam się. Gdy skończyliśmy, trzymał mnie blisko, gdy spaliśmy, jeszcze przez kilka godzin.

Było już późno rano, kiedy Paul powiedział, że musi odejść. Lisa i ja daliśmy im nasze numery, zanim wrócimy do naszych łóżek. Byłem całkowicie wyczerpany i całkowicie zadowolony, przeżywając noc przed zaśnięciem jeszcze przez kilka godzin. Dopiero po przebudzeniu zacząłem panikować, że nie użyliśmy żadnej ochrony. Ani Lisa, ani ja nigdy więcej nie słyszałam od Marka czy Paula, ale często o nim myślałam.

źródło
https://www.reddit.com/r/eroticstoriesxxx/comments/hb42to/true_story_of_the_first_time_my_wife_had_an/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top