Historia Erotyczna – Noc, która nigdy nie nadeszła

Historia erotyczna noc która nie nadeszła

Historia erotyczna – W połowie obudzony z przyzwoitego odpoczynku, szukam bardziej komfortowej pozycji przez całą noc. Nie chcę wstawać, bo jestem jeszcze zmęczony, ale dobrze wiem, co trzeba zrobić. Lekceważę i nadal leżę tam na plecach, dryfując we śnie i z powrotem.

Kiedy tam leżę, nagle czuję nacisk łóżka, które się porusza, zakładając, że jest to zwierzę domowe, lekceważę, tylko po to, aby zwrócić moją uwagę na moją dolną połowę. Poczułem agresywny, ale pielęgnujący dotyk na lewym wewnętrznym udzie, otworzyłem oczy i zobaczyłem światło księżyca odbijające się od twarzy mojej byłej żony, gdy pochylała się nade mną po prawej stronie łóżka. “…Co słychać” zapytałem, nieświadomy jej motywu. Oficjalnie rozstaliśmy się bowiem 3 tygodnie temu, a ona spotykała się z kimś innym; i w tym czasie nie powiedziała ani nawet nie przyznała się do mojego istnienia. “Hej…” Delikatnie szepnęła, potem kontynuowała “…kochanie, przepraszam…przepraszam, próbowałam cię zostawić, tęsknię za tobą… i chociaż ci inni faceci, których spotykam, mają inne cechy, których ty nie masz…oni nie są tobą, i nienawidzę tego… Pewnie nie chcesz tego słuchać, bo masz inne dziwki w kolejce, ale chcę, żebyś wiedział, że mi przykro i naprawdę za tobą tęsknię.”

Z wentylatorem dmuchającym wysoko, zasłony przesuwały się w każdym kierunku, pozwalając mi widzieć przebłyski twarzy mojej byłej żony, migoczące w świetle księżyca. Widziałem łzy i wyrzuty sumienia, gdy patrzyła na mnie, czekając na moją odpowiedź. “Tak mi przykro, kochanie, że tak bardzo za tobą tęsknię, obiecuję, że już nie wyjadę”, krzyknęła, jak jej lewa ręka znalazła drogę przez moją talię i powoli podróżuje na południe, idąc pod moje szorty, aż dotarła do swojego skarbu. Flaccid ale nadal wrażliwe, ona pocierać rękę nad nim kilka razy w powolnym pozycji kołowej przed chwytając mój wał. Głowa wpadła mi z powrotem do poduszki i jęk przyjemności uciekł mojej duszy. “Kochanie, tak mi przykro, czy możesz mi wybaczyć, chcę cię” powiedziała, gdy powoli układała się między moimi nogami.

Trzymając mojego penisa w jednej ręce, a mosznę w drugiej, spojrzała na mnie. “Kocham cię Q, i jestem gotowa mówić w twoim języku” powiedziała przed włożeniem mnie do ust. Przytłoczony emocjami i przyjemnością poddałem się jej pragnieniom w milczeniu. Chwytała i ssała mnie z taką pasją, że trochę bolało. Ale ja nic nie powiedziałem. Pociągała i szarpała, jakby przebaczenie było u podstawy mojego penisa i była zdeterminowana, by go zdobyć. Spojrzałem na nią w dół, a ona spojrzała na mnie, widziałem ciągi precum łączące mnie z jej ustami. “Chcę cię Q, chcę cię z powrotem” powiedziała tuż przed włożeniem mnie z dużą agresją do ust. Leżałem tam dalej, jakbym był sparaliżowany euforycznym uczuciem jej dotyku i pracy. Moja wytrzymałość nie dorównywała chwytowi, jaki miała na moim penisie zmieszanym z magią jamy ustnej, którą dostarczała. W ciągu kilku minut zaczęłam mieć konwulsje, moje ciało miało dość i było zmuszone oddać marynarzy, których tak desperacko pragnęła w tym momencie. Tłumiący krzyk wyczołgał się z mojego gardła, gdy odprowadzała mnie z każdej kropli, a następnie przypieczętowała ich los głośnym łykiem. Dobrze, że możesz już przestać” krzyczałam w głowie, bo stymulacja była zbyt wielka, by ją obnażyć, ale nadal nic nie mówiłam. W końcu, po tym jak poczułam się jak eony niebiańskich tortur, przestała. Podczołgając się do mnie, wylądowała najdelikatniejszym pocałunkiem na moich ustach “Kocham cię, i przepraszam, że cię skrzywdziłem”. Zamierzam poświęcić moje życie dla twojego szczęścia i nadrobić to, ok?” Ona mówi do mnie. “…ok” Wypycham się, wciąż oszołomiona z jej pracy. Położyła się obok mnie na boku, a ja nadal leżałem na plecach, zdruzgotany tym, co właśnie miało miejsce. Ilość energii, którą nagle przywitała mnie i odebrała mi, pozostawiła mnie zmęczoną i gotową do powrotu do krainy snów. Gdy znów zacząłem dryfować, poczułem uderzenie z lewej strony, na której leżała. Założyłem, że tylko się przytulała i nie zwracałem na to uwagi. Wtedy znów poczułem uderzenie z jej strony, lekko otworzyłem oczy i zobaczyłem, że wciąż się ode mnie odwraca, ale patrzy na mnie z powrotem. Jej prawa ręka znowu złapała mojego penisa. Kolejny jęk wyskoczył z mojej duszy. Ciągnęła mojego penisa w swoją stronę, z małą energią, którą zostawiłem, przewróciłem się na bok zwrócony do niej, wciąż trzymała mojego penisa tylko tym razem zaczęła go pieścić.

Wyczerpana z pierwszego daru wciąż czułam, że energia wraca do mojego penisa. Wciąż ją pocierała tam i z powrotem. Patrząc cały czas na mnie z pełnym penisem w ręku, prowadziła go do odbytu. “…Wiem, że nie byłam z tobą delikatna, ale jeśli możesz…proszę, bądź ze mną delikatna”, pyta mnie, jak wkłada mojego penisa do tyłka i wpycha go z powrotem do mnie. Wejście było ciasne i suche, a końcówka mojego penisa była jedyną rzeczą w środku, każde pchnięcie sprawiało, że jej szepty były bardziej liliowe. Kiedy zacząłem głaskać, co było ciasne i niemożliwe, czułem się łatwy i naturalny. Każde uderzenie było lepsze niż ostatnie, uczucie przyjemności zaczęło mnie pochłaniać i nieświadomie zacząłem iść szybciej i głębiej. Zaczęła krzyczeć i płakać, ale byłem głęboko w swojej pracy, jedyne co słyszałem, to “Proszę, proszę, bądź delikatny, przepraszam, przepraszam”, ale to nie przyniosło żadnego efektu. Widząc ją, czując ją i jej odległe krzyki, szybko doprowadził mnie do kulminacji, zacząłem pompować więcej marynarzy do niej z każdym pulsem. Ona spojrzała na mnie z moim penisem głęboko w dupie i zapytała, czy zrobiłem “Myślę, że tak” powiedziałem słabo. Następnie odepchnęła swoje biodra z powrotem na moje, wkładając mojego penisa dalej w jej wnętrzu. Zginała się naturalnie i okresowo, a jej odbyt mrugał do tyłu, ściskając mojego penisa za każdym razem, jakby te dwa były o swobodnej, ale ciekawej rozmowy. Jedyną rzeczą pomiędzy jej kością ogonową a moją miednicą, była nasza skóra. Położyłem moją prawą rękę wokół niej i cupped jej lewej piersi, ona niech się westchnienie ulgę. Gdy leżeliśmy tam w milczeniu połączeni myśleliśmy o wszystkich czasach, które mieliśmy razem i o tym, jak to prawie zostało wyrzucone. I ściskał ją z moich ramion i pocałował ją w policzek, ponieważ myśl o jej opuszczenia było zbyt traumatyczne. “Q” powiedziała “Sup” odpowiedziałem “…kocham cię” powiedziała “Uczucia wzajemne” powiedziałem. I położyliśmy się tam, ponownie połączyliśmy się w miłości. Aż nagle metr rozbił się o dach naszego budynku, przejeżdżając przez każde mieszkanie i lądując na łóżku, w którym byliśmy… oba ciała zostały rozbite/ odparowane przy uderzeniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top