Historia erotyczna – Moja kolej ( dominacja )

Historia erotyczna dominacja

Słyszę, jak wyłącza prysznic przez otwarte drzwi. Wchodzi do pokoju, wciąż nago, używając ręcznika do suszenia włosów. Widzi mnie wciąż zakutego w kajdany do łóżka i uśmiecha się. Niesamowita historia erotyczna

“Dobry chłopiec. Tęskniłeś za mną?”

Nic nie mówię, tylko gapię się na jej nagą postać. Ona śmieje się i wychodzi z pokoju na korytarz. Zostawia mnie tam, zbieram się na chwilę i wymyślam plan. Pękam z niego, gdy słyszę jej głos schodzący z korytarza. Patrzy na mnie, gdy opiera się o framugę drzwi.

“Okay, do zobaczenia wkrótce. Kocham cię. Do widzenia. “

Odkłada telefon i kładzie go na komodzie. Chwyta klucz i zaczyna kierować się do mnie. Serce zaczyna mi walić w klatkę piersiową, staram się utrzymać równy oddech. Ona rozpina kajdankę na mojej lewej kostce i fala podniecenia myje nade mn±.

Leżę tam, nieruchomo, cierpliwie, jak ona rozpina moje pozostałe kajdany. Ona siedzi na skraju łóżka, kiedy rozpina ostatnie skrępowanie na moim lewym ramieniu. Ledwo się trzymam, gdy słyszę trzask klucza uderzającego w zamek.

Czuję ucisk i odbijam się. Moja prawa ręka strzela, chwytam garść jej włosów i odciągam głowę do tyłu. Wychodzi z zaskoczonego sapania i patrzy na mnie. Zaciskam lewą rękę na jej gardle i ściskam ją. Ona powoli sięga do góry i kładzie ręce nad moją rękę na jej gardle.

“Mmmmmmmmmm”

Wyszła z zamkniętymi ustami jęcząc, czuję wibracje w dłoni. Zamyka oczy, jak ściskam trochę mocniej. Dorastam do jej ucha, gdy wstaję, wyciągam ją ze sobą. Puszczam jej szyję i kładę usta na jej ustach. I oddychać do niej, jak ona sapie, moja ręka nadal w jej włosy.

I pull her head back and she lets out a shuddering breath. Czuję jej całe ciało dreszcze, jak pociągnąć ją z powrotem do mnie na pocałunek. I pociągnąć jej głowę mniej więcej na bok i ugryźć w dół na podstawie jej szyi.

“Ooooooh fuuuuuuuuuuu.” Ona mówi jak zaczynam ssać.

Sprawdzam moją pracę, ciemnoczerwona plama już nabiera kształtu. Pocieram tę plamę ręką przed rzuceniem jej na łóżko. Ona spada na bok, ona oczyszcza włosy z jej twarzy, jak chwycić tylną część jej głowy i wepchnąć mojego kutasa w jej ustach. Ona wysysa resztki z naszej zabawy wcześniej.

“Podoba ci się, jak smakuje?” Pytam ją, jak wyciągam kutasa z jej ust.

Ona kiwa głową, ja ją uderzyłem.

“Czy podoba ci się, jak smakuje?”

“Y… tak.”

“Tak?”

“Tak.” “Tak.” Mówi bardziej pewnie i otwiera usta.

Wsuwam mojego kutasa z powrotem do jej ust, czekając na to. Sięga ręką do góry i pracuje moim wałem, jak ciągle ssie. Kładę dłoń mojej ręki na jej czole, zatrzymując ją. Ona patrzy na mnie, I slap jej jeszcze raz. I chwycić jej ramiona i rolki j± na jej brzuchu do ¶rodka łóżka.

I wspi±ć się na górę i pin jej do łóżka, I chwycić jej nadgarstki i poci±gn±ć je za plecy. Pochylając się do przodu szepczę jej do ucha, “teraz moja kolej”. “

Znowu czuję dreszcze całego ciała, patrzę w dół i widzę, że jest pokryta gęsią skórą. Wyci±gam jej ręce zza jej pleców i używam tych samych kajdan, których używała na mnie wcze¶niej. Ona uważnie obserwuje, jak ją zabezpieczam na miejscu.

Rozstępuję się i siadam na jej nogach. Sięgam w dół i spływam paznokciami po jej plecach. Ona łuki jej plecy i mogę zobaczyć jej cipki, to kapanie mokre. I chwycić i masować jej tyłek, zanim zacznę ją klapsy. Ona patrzy na mnie z powrotem przez jej ramię. Ona zamyka oczy jak zacząć powoli poślizgu mój kutas do niej.

I pochylić się do przodu i ugryźć z tyłu jej szyi, ona pozwala się jęk jak pracuję mój sposób w dół jej ramię i podrapać ją z powrotem. I sit up i zacz±ć spanking j± ponownie podczas I keep fucking jej. Mogę poczuć jej nogi kopiące za mną. Ona gotuje jej twarz do jej poduszki i zaczyna krzyczeć, jak czuję jej nogi wstrząsnąć. I pauza, więc mogę czuć jej cipki skurcz przeciwko mój kogut.

“Nie prosiłaś mnie o pozwolenie na spermę.”

I chwycić jej włosy i ciągnąć na bok, więc ona może wyglądać mnie w oczy. I repozytorium Moje biodra podczas gdy nadal wewnątrz niej, mój kogut pulsujące i teraz mocno naciśnij na jej g miejscu. Widzę jej oczy rolki w tylnej części głowy.

“Bądź teraz dobrą dziewczyną i nie cumuj bez uprzedniego pytania. “

Zaczynam szlifować mojego kutasa do niej, ona zaczyna jęczeć i widzę, że jej twarz zaczyna się rumienić. Poci±gam biodra do góry i zaczynam pompować, kurwa, j± do materaca.

“Oh, kurwa! Jestem blisko! Mogę spermę? Proszę? O Boże, proszę, czy mogę spróbować?”

“Nie.”

“O Boże, proszę, proszę, proszę? Kurwa! Proszę, czy mogę spróbować?”

“Jeszcze nie.”

“OH! BOŻE! PROSZĘ! FUCK! FUCK! FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!”

Pociąga za sznurki. Czuję, jak całe jej ciało się zaciska, gdy znów robię jej orgazm. Nic nie mogła na to poradzić, po prostu nie mogła tego dłużej powstrzymywać. Wrzuca głowę z powrotem do poduszki i słyszę jak wypuszcza pierwotne krzyki. Ciągle ją pieprzę.

“O Boże, proszę, przestań, przestań. O MÓJ BOŻE, PROSZĘ!”

I wyciągnąć jak ona zaczyna orgazm ponownie, I cum na jej tyłek i oglądać jej spazmów jako fale rack przyjemności jej ciała.

“Znowu przyszedłeś bez pozwolenia. Byłeś bardzo zły. Teraz muszę cię ukarać. “

“O Boże, jak możesz być jeszcze twardy?” Mówi, jak czuje, że mój kutas naciska na jej dupę.

Chwytam mojego kutasa i używam go, żeby wepchnąć jej spermę w dupę. Używam spermy jako smaru do pieprzenia jej tyłka. Ona sapie jak głowa mojego kutasa dostaje się do środka. Wyciągam, zbieram więcej spermy w jej wnętrzu i pcham ponownie. Robię to w połowie drogi i zatrzymuję się. I spank ją, czuję jej tyłek ściskać, I spank ją ponownie i ponownie. I chwycić część mojego wału nadal wystaje i zacząć potrząsać nim, wibrując mój kutas w jej tyłek.

Ona zaczyna podnosić jej biodra do mnie.

“Proszę.” Ona szepcze.

Wsuwam resztę mojego kutasa w jej tyłek. Ona jęczy głośno, a ona podnosi swoje nogi pchając mnie do przodu. Zobowiązuję się, pochylając się do przodu i skubiąc jej ucho.

“Będę kurwa spierdalał w twojej dupie”.

“Tak, proszę pana. “

“Błagaj mnie, bym cię wypełnił. “

“Proszę, napełnij mnie. Tyłek mi go boli. Proszę cumować w mojej dupie.”

I owinąć moje ramię wokół jej gardła i dotrzeć do mojej drugiej strony w dół i pocierać jej cipki. Czuję jej nogi drżenie i słyszę jej westchnienia. Ona jest sapiąc i gryząc w dół na moim przedramieniu. I get spurred on przez ból, tym trudniej ona bit mnie, tym trudniej I fucked jej. I push deep into her and cum, I look into her eyes as my throbbing cock filled her with thick spurts of my cum.

Ona zamyka oczy i czuję jej całe ciało iść limp. Jej szczęki rozluźniają się i wyciągam rękę z pod nią. Ona prawie połamała skórę w miejscach, to na pewno będzie siniak. Wstaję i znajduję klucz. Nie potrzebuję jej kajdanek, a ona zwija się na łóżku. Oczy nadal zamknięte.

I wspiąć się z powrotem do łóżka z nią i umieścić moje ramię wokół jej talii. Czuję ją chwycić za rękę i ścisnąć. Zanim się zorientuję, zasnąłem.

źródło https://www.reddit.com/r/eroticstoriesxxx/comments/h9jf41/my_turn_sub_dom_switch/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top