Historia Erotyczna- Współpracownica i ja wykorzystujemy nasz czas w hotelu.

historia erotyczna współpracownica

Adrianna i ja dotarliśmy do celu. Chwyciliśmy nasze niezbędne bagaże i udaliśmy się do motelu. Oboje zameldowaliśmy się w naszych odpowiednich pokojach. Na szczęście byliśmy w tym samym korytarzu. Pokój Adrianny był pierwszym, który przeszliśmy. Oto moja historia erotyczna

Wcisnęła swoją kartę-klucz do szczeliny i drzwi się otworzyły. Poczekałem, aż dotrze do swojego pokoju, a potem zacząłem się odwracać. Kiedy jednak obracałem się, ręka chwyciła mnie za ramię i pociągnęła w stronę otwartych drzwi. Adrianna powiedziała, “Nie uciekniesz tak szybko”, jak wciągnęła mnie do swojego pokoju z nią. Nie miałem żadnych skarg. Gdy mnie prowadziła, sięgnąłem po jej ramię, aby ją złapać i obrócić ją w twarz. Pochyliłem się i zacząłem ją głęboko całować. Uwielbiałam te usta i zapach jej perfum. Zapach jej perfum doprowadzał mnie do szaleństwa i jeszcze bardziej mnie podniecał! Ręce w górę i w dół, jak ona to robiła. Niczym taniec, prowadziła mnie do łóżka, gdzie pchała mnie na plecy.

Kiedy już miała mnie na plecach, sięgała do mojej klamry pasa i zaczęła rozpinać spodnie. Zanim jednak skończyła, odwróciłem stoliki i położyłem ją na plecach na łóżku. Rozebrałam jej dżinsy i ściągnęłam je w dół, przechodząc przez jej biodra. Po raz kolejny objawiłam się na widok jej koronkowych, jasnoniebieskich majtek. Pochyliłem się i zacząłem całować jej usta na górze materiału. Gdy to robiłam, masowałam jej wewnętrzne uda i zaczęłam całować się jeszcze głębiej. Jej plecy zaczęły się łukować, a oddech usztywniał się. Sięgnęła na boki, wsunęła palce w majtki i zamuliła je w dół, przechodząc przez kolana. Było to otwarte zaproszenie do zjedzenia jej na zewnątrz. Przyjąłem i zacząłem jeść jej cipki i bawić się z jej clit piercing. I jechał mój język w i z niej, wszystkie podczas jazdy jej dziki. Jej bucking stał się częstszy i sztywny oddech zwrócił się do jęków przyjemności! Ona niech krzyczeć jak jej nogi zaczęły się trząść i ona orgazmowane.

Wstała z łóżka i wepchnęła mnie do krzesła w rogu pokoju. Zdarła ze mnie jeansy. Potem uklękła i zaczęła głaskać mojego kutasa. Zamiast wziąć mój wałek do jej ust najpierw, zaczęła z moimi kulkami. Od razu byłem w niebie. Nie mogłem się powstrzymać od skakania. Następnie wylizała mój wałek do czubka mojego koguta degustacja precum jak ona to zrobiła. Za jednym zamachem wepchnęła mojego kutasa do jej gardła, aż jej nos dotknął mojego brzucha. Byłem całkowicie zaskoczony nagłym głębokim gardłem, ale zgubiłem się w czystej ekstazie. Zaczęła kłuć się w górę i w dół, początkowo powoli, ale potem, w miarę postępu, podniosła swoje tempo. Byłem bliski spiętrzenia, więc dałem jej znać. Przestała mnie obciągać, złapała mnie za ręce i zaprowadziła z powrotem do łóżka.

Położyłem się na łóżku, a ona czołgała się za mną i ciągnęła mnie w odwrotnej pozycji cowgirl. Ona obniżyła jej mokre cipki na mój twardy i pulsujący kogut. Ona powoli pracował jej biodra tam i z powrotem, jak ona zakwaterowane moje 7-calowy członek. Zaczęła jeździć w górę iw dół, jak ona dostała się do rytmu. I położył się tam i cieszył ogl±danie jej rundy, ciasne ass bounce w górę iw dół. Zanim się zorientowałem, obróciła się na moim kutasie i zaczęła jeździć na mnie, stojąc twarzą do mnie. Jej cycki były wspaniałe, gdy odbijały się w górę i w dół. Pochyliłem się, aby pocałować i ssać na nich, kiedy tylko udało mi się uzyskać mój czas prawo. Chcąc spróbować czegoś nowego, położyłam stopy na podłodze i podniosłam się z łóżka, trzymając się Adrianny. Raz staliśmy I guoded ją w górę iw dół na mój kogut podczas chwytając jej biodra. Uwielbiałem mieć jej nogi owinięte wokół mnie w szczelnym uścisku. Całowaliśmy się namiętnie!

I rzucił j± na łóżko i dostał się między jej nogi i zacz±ł pieprzyć jej misjonarskiego stylu. Poszedłem szybko i mocno. Im mocniej poszło, tym bardziej jęczała i krzyczała. Owinęła swoje nogi wokół moich bioder i pociągnął mnie głęboko w niej z każdym pchnięcia. To nie było długo i czułem chęć do cum. Miałem zamiar wyci±gn±ć, gdy poci±gnęła mnie w ciasnych i zmusił mnie do niech luzuj± wewn±trz niej. Zawaliłem się w wyczerpanej kupie. To był jeden z najlepszych kutasów w moim życiu. Zgodziła się. Oboje wstaliśmy i poszliśmy pod prysznic. To miała być najlepsza podróż konferencyjna w historii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top