Historia erotyczna – Pieprzę się ze współpracownicą u disnaya!

Kiedy pracowałem jako Gaston w Disney’owym świecie dowiedziałem się, że dziewczyna, która grała w Maleficent, miała dominujący fetysz. Związała mnie, zrobiła mi makijaż, a potem odesłała do domu z niebieskimi kulkami tak narodziła się historia erotyczna .

Więc pewnego dnia po pracy zaprosiłem ją do siebie. Odmówiła, więc postanowiłem lekko dokuczać jej. Włożyłabym na chapstick naprawdę powoli wokół niej podczas nawiązywania kontaktu wzrokowego. Umówiłem ją nawet, żeby weszła na mnie z Ariel w szafie. Ariel siedziała mi na kolanach i skubała mi brwi. Mogłem powiedzieć, że się podnieciła.

Znowu odrzuciła moje zaproszenie.

Gdy Maleficent opuścił pokój, zwróciłem się do Ariel i położyłem ręce wokół jej talii. Podniosłem ją i zginąłem nad jej licznikiem makijażu. Ona była patrząc na mnie przez odbicie w lustrze, jak I flipped jej spódnica się, ciągnąc mój dick z moich spodni jak I pinned jej dół. I wyciągnął jej bieliznę off na bok i crammed mojego kutasa wewnątrz niej.

Była zaskoczona, więc była jeszcze trochę sucha. I wyci±gn±ć mój dick się, uklękn±ć i pluć na jej cipki usta przed podjęciem się i shoving mój kutas wewn±trz niej ponownie. Ona rzuca ręce do góry na licznik, pchaj±c przeciwko szkła, jak zacz±łem pounding do niej.

Jestem chwytaj±c jej tyłek, mniej więcej poci±gaj±c j± do mnie, jak I na siłę zaufany do niej. Widzę j± nadal patrz±c na mnie przez lustro, I dotrzeć dookoła niej i zacz±ć wcierać jej clit i obserwować jej oczy rolki do tyłu głowy.

I chwycić garść jej czerwone włosy i pociągnąć jej głowę do tyłu, stojąc jej się. Jak stać j± do góry I reposition my hand pulling jej włosy wokół jej szyi, Moje inne nadal działa jej clit. Jej prawa noga zaczyna się trząść, jak I ściskać jej gardło, widzę jej twarz kolei czerwony i jej brwi bruzdy.

I keep fucking i ¶ciskaj±c jej gardło, aż czuję jej kran na moim przedramieniu. I natychmiast puścić, a ona krzyczy moje imię, zanim zawali się na licznik chwytając krawędzi do równowagi.

“Jasna cholera. “Słyszę szept Maleficenta. Odwracam się, by zobaczyć ją zerkającą przez szczelinę w drzwiach. Zostawiam Ariel dyszącą na ladzie, gdy pędzę do drzwi. Rzucam je otwarte i chwytam Maleficenta za nadgarstek. Z grubsza wciągam ją do pokoju i zamykam za nią drzwi.

“Podobało ci się to, co widziałeś?” Mówię, gapiąc się na nią w dół.

Spogląda na Ariel, która wciąż drga i powoli kiwa głową. Ściągam jej nadgarstki w dół i spycham ją na kolana.

“A potem ssij jej spermę z mojego kutasa. “

Patrzy na mnie i powoli otwiera usta. Patrzę na nią z góry, a ona wystawia język. I pocierać mój wałek w poprzek jej języka przed wsunięciem mojego kutasa do jej oczekującego usta. Ona chwyta mnie przez mój pasek, jak ona gotuje mojego kutasa w dół jej gardła. I let out jęk i wydawało się, aby pobudzić ją na. ona zaczyna iść szybciej, mogę czuć mój kogut uderzając w tył jej gardła.

Sięgam w dół i wpycham ją na bok. I get down on my knees as I throw her dress up and pull her underwear off. Ona patrzy na mnie, jak wślizgnąć się do niej, ona jest moczyć. Ariel wstaje się zdejmuje jej ubrania i głowy do nas kurwa na podłodze. ona doł±cza się do nas i zaczyna odci±ganie Maleficent sukienka.

Ariel stoi Maleficent się i prowadzi ją do dużego krzesła. Ariel siada z tyłu krzesła i ściąga Maleficent na krzesło. Ariel sięga do dołu i ściąga nogi Maleficent w górę i trzyma ją w tej pozycji, jak I fuck jej. Ariel zaczyna nacierać cipki Maleficent podczas gry z jej tits.

Maleficent sięga do tyłu i ściąga twarz Ariel do niej na głęboki pocałunek. Oni patrzą sobie w oczy jak Ariel i I zrobić Maleficent orgazm. Ja pierdolę Maleficenta, a ona zaczyna mnie błagać, żebym przestał. Ariel owija nogi i ręce wokół Maleficent, przypinając ją do krzesła. Pociągam nogi Maleficent’a w górę i ciągle wyrzucam.

Ariel zaciska rękę na ustach Maleficent’a. I fuck jej coraz szybciej i szybciej, aż I cum głęboko w niej. Całe ciało Maleficent’a zaciskało się i drżało. Ariel puszcza i Maleficent spazmuje się z krzesła i na podłogę.

Ariel daje mi buziaka, zanim dostaje na podłodze i zaczyna jeść moje cum z cipki Maleficent. Maleficent trzęsie się i jęczy. Próbuje odepchnąć Ariel, ale nie ma siły po orgazmie dwa razy.

Znowu ciężko mi patrzeć jak Ariel połyka moje spermę. Dostaję za Ariel i zaczynam do niej wbijać, kiedy ona nadal je cipki. I klapsy Ariel, aż jej piegowaty tyłek zmieni się w czerwone policzki. I’m rubbing my hands on her sting ass jak czuję się coraz gotowy do cum ponownie. I stand up, ciągnąc Ariel przez jej włosy z dala od Maleficent i cum na całej jej twarzy.

Ariel jest wcieranie jej cipki, jęcząc jako grube strumienie cum drizzles dół jej twarzy. Ona zaczyna scooping się cum i lizanie go z jej palców. Maleficent w końcu odzyskał, siedzi i zaczyna się z Ariel. Liżąc te miejsca, które przegapiła.

Musiałem wrócić do pracy, więc schowałem kutasa i wróciłem tunelami do mojej sekcji. Zostawiając Maleficenta i Ariel w mojej spermie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top